Club Littéraire

May 14 @ 2:00 pm - 3:30 pm

| via Zoom

Friday, May 14, 2021 2:00 pm


En Français

La prochaine discussion aura lieu vendredi, le 14 mai, 2021. le livre sera Babel.

This event will be on Zoom and is free for all Alliance Française members.

Porównanie prawdziwych kasyn online i klubów gier online
Dzisiaj, różnorodność automatów do gry za prawdziwe pieniądze w życiu i online zadziwia swoją różnorodnością. Dlaczego jednak większość graczy, według wielu ankiet, preferuje automaty na pieniadze zamiast prawdziwych kasyn? Spójrzmy.
Łatwość wygranej
Różnica między grą rzeczywistą a grą online polega na systemie wypłat. W przypadku prawdziwego kasyna, wygraną otrzymujesz natychmiast i w swoich rękach. Wybierając te same automaty do gry online, kasyno grają i wygrywają, dajesz tyle, ile chcesz, ale maksymalna kwota wypłaty dziennie jest zazwyczaj ograniczona, a często zdarzają się opóźnienia z przelewami z kilku godzin do całego dnia.
Następnie weź pod uwagę procent zwrotów, które są zdeponowane w automatach. Graj online lub usiądź za prawdziwym "jednorękim bandytą", który chce nie tylko dla zabawy, ale z nadzieją na zysk. Zazwyczaj w przypadku automatów wrzutowych w sieci współczynnik jest przeceniany, ale aby się przekonać na pewno jest to niemożliwe. Z kolei prawdziwe kasyna mają nieco niższy współczynnik, ale jest on standardowy i sprawdzany przez odpowiednie struktury.
Okazja, by wygrać więcej
Bonusy i jackpot to jedna z najważniejszych części gry. Zazwyczaj prawdziwe kasyna, zwłaszcza te małe, nie mogą pochwalić się znacznymi wygranymi ani solidnym systemem bonusowym. Jako bonus, niektóre z nich można uznać za darmowe napoje i przekąski. Kasyna online są z kolei znane z dużych jackpotów i różnych systemów bonusowych.